Cupa Angliei se joacă săptămâna aceasta pe PRO ARENA și VOYO

fa cup

Avem maraton de meciuri din Cupa Angliei, săptămâna aceasta, pe PRO ARENA și VOYO.

Meciurile din FA Cup, cea mai spectaculoasă competiție din Anglia, sunt difuzate și săptămâna aceasta pe PRO ARENA și VOYO.

Iată programul complet al partidelor

Vineri, 01.12

21.45 - FA Cup: York City - Wigan Athletic (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

14.30 FA Cup: Alfreton Town - Walsall (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

Duminică, 03.12

15.30 FA Cup: Eastleigh - Reading (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)
• 17.45 FA Cup: Wrexham AFC - Yeovil Town (LIVE pe PRO Arena si pe VOYO)

FOTO Așteptarea a luat sfârșit pentru fanii tinerei care a făcut senzație în Qatar! S-a pozat topless, iar reacțiile au fost pe măsură

Manchester City a câștigat circa 350 de milioane de euro prin tripla reușită sezonul acesta: Premier League, Cupa Angliei, Liga Campionilor.

Liverpool a câștigat FA Cup, după ce a învins-o pe Chelsea la loviturile de departajare în timpul finalei de la Wembley. În timpul regulamentar, scorul a fost 0-0.

UEFA Europa League, UEFA Conference League şi Cupa Angliei se văd în următorii 3 ani la PRO TV

Pro TV a cumpărat drepturile pentru trei competiţii de fotbal - UEFA Europa League, UEFA Conference League şi Cupa Angliei - pentru următorii trei ani, respectiv 2021 – 2024.

Cupa Mondială 2018. Anglia a învins cu 6-1 Panama și s-a calificat în optimi

Angliei a învins, duminică, scor 6-1, naţionala statului Panama, din care face parte dinamovistul Jaime Penedo, într-un meci din etapa a doua a Grupei G de la Cupa Mondială, disputat la Nijni Novgorod.

CUPA MONDIALĂ 2018. Lotul Angliei

Cupa Mondială 2018 debutează joi, 14 iunie, în Rusia. 32 de echipe, inclusiv ţara gazdă, se luptă la prima Cupă Mondială care are loc în Europa de Est.

Investițiile României cresc, dar construcțiile stagnează. Economiștii anticipează o revenire economică

Necesare într-o economie puternică, investițiile din România au crescut în primele luni ale anului, comparativ cu aceeași perioadă din 2023.

PSD și PNL vor merge separat la prezidențiale. Cine ar putea fi candidatul PSD, dacă Ciolacu refuză

Deși guvernează împreună, PSD și PNL se pregătesc să meargă pe drumuri separate, la următoarele alegeri.

Ce se întâmplă în sectoarele 1 și 2, după ce actualii primari au acuzat fraudarea alegerilor. Ar fi dispărut 1.000 de voturi

Sunt tensiuni mari în sectoarele 1 și 2 ale ale Capitalei, unde actualii primari, acuza fraudarea votului de duminică. Clotilde Armand, spune că au fost ilegalităţi în mai multe secţii, şi că ar fi dispărut 1.000 de voturi.